LEDTEMP Isı ve Nem Takip Sistemi


Aşılar saklanması gereken ısıdan daha düşük veya daha yüksek ısılara maruz bırakıldıklarında etkinliklerini kaybeden maddeler oldukları için sürekli kontrolü gereklidir. Kullanılan aşılar etkin değilse yüksek aşılama oranlarına ulaşmak bir yarar sağlamayacaktır.
Sistemimiz soğuk odalara ve buzdolaplarına konulan ısı takip cihazları sayesinde ısı ölçümlerini sürekli izleyebilmekte ve raporlamaktadır. Beklenmedik ısı değişimlerinde, Soğuk Zincir sorumluları SMS ya da Mail desteği ile uyarılır böylece sistemdeki aşı kaybı engellenmiş olur.
Sistemin sonuçları enternasyonal enstitülerce kalibre edilmiş ve neticeleri belgelendirilmiştir.
İnsana bağlı olmaksızın 7/24 çalışan sistem; SMS, sesli uyarı, sabit hatlara uyarı ve web üzerinden uyarı mantığı ile kurgulanmıştır. Anlık ısı değişimlerine duyarlılığı sayesinde kullanıcıları SMS trafiği ile yormayan kontrollü ve güvenilir denetim mekanizmasına sahiptir. Sistem kablolu, kablosuz ve Ethernet üzerinden bağlantı mantığında çalışabilmektedir.
Sistemin Özellikleri
Esnek Uyarı Sistemi
->SMS, Mail, Sabit Telefon, Lokal Bazlı Uyarı
Yüksek Düzeyde Doğruluk
->Kalibrasyon sonrası sapma oranı sadece %00,1 olarak ölçülmüştür.
Tek Cihazla Birden Çok Lokasyon Kontrolü
->Her sensöre ayrı sıcaklık/nem değerleri ve sorumlu kişi tanımlama
Web Tabanlı Kontrol
->Kullanıcılar internetin olduğu her yerde takip ettikleri lokasyonun ısısını görebilir
Kullanıcı Dostu
->Kurulumu ve kullanımı kolay, uygulama alanı geniş. Sağlık, Bilişim, Tarım, Hayvancılık vb. ısının takibi gerektiren her yerde kullanılabilir.
Düşük Maliyet.